Cena wszywki esperalu

Cena zabiegu wszycia esperalu – zadzwoń 666 999 121

Pacjenci pytają o cenę wszywki esperalu, koszt takiego zabiegu około 350-450 złotych a więc porównywany do ceny wycięcia znamienia. Do ceny wszywki trzeba doliczyć cenę disulfiramu czyli około 290 zł. Ostateczna cena za wszywkę wraz z cena esperalu, waha się od 650 zł do 850 zł w zależności od regionu Polski.

W Warszawie większość firm oferuje zabieg wszywania esperalu za 750 zł w gabinecie i 850 zł u pacjenta w domu.

Cena wszywki esperal cena, disulfiram esperal bezboleśnie, wszywka esperalu, chirurg warszawa esperal_tnB
Cena wszywki esperalu

 

Cena wszywki esperalu od czego zależy?

Rosną ceny esperalu i rosną ceny za zabieg. Cena wszywki esperal podlega normalnym rynkowym regułom. Dlaczego Cena wszywki esperal w gabinecie jest niższa? Odpowiedź jest dość oczywista, chirurg musi dojechać do pacjenta często stoi w korku traci czas, w tym samym czasie w gabinecie mógłby zrobić 3 wszywki. To może cena wszywki w domu powinna być jeszcze wyższa? Nie bo chirurg płaci za gabinet od 60-70% wartości zabiegu.

Na Cenę wszywki esperalu wpływają tez okresowe przerwy w produkcji disulfiramu przez Polfę WZF w Warszawie. Był okres całkowitego i wieloletniego braku disulfiramu w Polsce.  Po kilku latach nieobecności esperalu, Polfa wznowiła produkcję w 2012 roku. Od tego czasu lek jest produkowany i cena esperalu początkowo około 100 zł wzrosła do prawie 190 zł.

Na Cena wszywki esperalu rzutują też okresowe braki w aptekach i hurtowniach. Braki disulfiramu na rynku spowodowane są krótkotrwałymi przerwami w produkcji. Leku brakuje np miesiąc albo dwa i wtedy Cena wszywki esperalu wzrasta – są zapobiegliwe firmy, które gromadzą zapas i w okresach braku wykorzystując disulfiram z własnych zapasów. Jest oczywiste, że w takim okresie Cena wszywki esperalu rośnie.

Zapraszamy do naszego gabinetu lub do umówienia się na wszywkę domową. Pacjenci powołujący się na stronę www.esperal.warszawa.pl dostają zniżkę nawet do 50zł. Nasi powracający po roku pacjenci zawsze traktowani są ulgowo. Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku.

Codziennie realizujemy zabiegi wszycia esperalu w domu pacjenta. Realizujemy wizyty domowe w Warszawie i okolicach.

Zadzwoń
Dojazd