Cena wszywki

Cena wszywki czyli zabiegu wszycia esperalu – zadzwoń 666 999 121

Cena wszywki w Warszawie

Pacjenci pytają o cenę wszywki esperalu, koszt takiego zabiegu około 550-650 złotych a więc porównywany do ceny wycięcia znamienia. Do ceny wszywki trzeba doliczyć cenę disulfiramu czyli około 290 zł. Ostateczna cena za wszywkę wraz z cena esperalu, waha się od 800 zł do 950 zł w zależności od regionu Polski.

W Warszawie większość firm oferuje zabieg wszywania esperalu za 850 zł w gabinecie i 950 zł u pacjenta z dojazdem do domu.

Cena wszywki esperal cena, disulfiram esperal bezboleśnie, wszywka esperalu, chirurg warszawa esperal_tnB
Cena wszywki esperalu

 

Jaka jest cena wszywki esperalu ?

Rosną ceny esperalu więc rośnie cena za zabieg. Cena wszywki esperal podlega normalnym rynkowym regułom. Zmienia się cena zakupu leku disulfiram dlatego zmienia się cena za zabieg.

Dlaczego Cena wszywki esperal w gabinecie jest niższa?

Chirurg musi dojechać do pacjenta często stoi w korku albo traci czas na pokonanie dystansu do domu pacjenta i dlatego cena jest większa.. Chirurg w tym samym czasie wykona w gabinecie 3 wszywki esperalu. Czy może cena wszywki w domu powinna być jeszcze wyższa? Nie bo chirurg płaci za  gabinet od 50-60% wartości zabiegu.

Na Cenę wszywki esperalu wpływają tez okresowe przerwy w produkcji disulfiramu przez Polfę WZF w Warszawie. Był okres całkowitego i wieloletniego braku disulfiramu w Polsce.  Po kilku latach nieobecności esperalu, Polfa wznowiła produkcję w 2012 roku. Od tego czasu lek jest produkowany i cena esperalu początkowo z około 100 zł wzrosła do prawie 290 zł.

Na ceny wszywek esperalu rzutują też okresowe braki w aptekach i hurtowniach. Braki disulfiramu na rynku spowodowane są krótkotrwałymi przerwami w produkcji. Leku brakuje np miesiąc albo dwa i wtedy Cena wszywki esperalu wzrasta.  Gabinety zajmujące się wszywaniem esperalu gromadzą zapas i w okresach braku wykorzystując zgromadzony disulfiram. Jest oczywiste, że w takim okresie cena wszywki esperalu rośnie.

Zapraszamy do naszego gabinetu lub do umówienia się na wszywkę w domu pacjenta. Pacjenci powołujący się na stronę www.esperal.warszawa.pl dostają zniżkę nawet do 50zł.

Naszych powracających pacjentów zawsze traktujemy ulgowo. Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku.

Codziennie realizujemy zabiegi wszycia esperalu w domu pacjenta. Realizujemy wizyty domowe w Warszawie i okolicach. Wykonujemy detoks poalkoholowy z dojazdem do domu.

Zadzwoń
Dojazd