Czy zabieg wszycia esperalu jest bolesny

Czy zabieg wszycia esparalu jest bolesny?

Czy zabieg wszycia jest bolesny w naszym gabinecie? Są osoby mające złe doświadczenia, słuchając prawdziwych opowieści pacjentów czasem włos na głowie się jerzy.

Wielu pacjentów obawia się bólu. Jest to zupełnie naturalny lęk często potęgowany plotkami i opiniami w intrenecie o chirurgach „rzeźnikach”.

Zdecydowanie nie, w naszym gabinecie stosowane bardzo skuteczne znieczulenie miejscowe. Pacjent podczas zabiegu wszycia esperalu odczuwa jedynie niewielkie ukłucie cienką igłą. Podawany jest podobny środek znieczulający jak u stomatologa. Znieczulenie podczas wszywki esperalu znosi całkowicie ból. Pacjent nie odczuwa bólu jeszcze przez godzinę po zabiegu.

Znieczulenie miejscowe wszycie esperalu. Bezbolesny zabieg wszycia esperalu.
Czy zabieg wszycia esperalu jest bolesny?

Znieczulenie do zabiegu wszywania esperalu jest wykonywane roztworem środka znieczulającego w strzykawce.

Cienką igłą nakłuwa się skórę w miejscu przewidywanego zabiegu. Samo wkłucie nie jest przyjemne ale też nie boli bardzo. Lek podawany jest pod skórę i w głębsze warstwy tkanek aby zapewnić bezbolesność zabiegu wszywania esperalu. Podawanie leku znieczulającego też jest dyskomfortowe dla pacjenta ale nie jest to ból. Po podaniu środka znieczulającego odczekuje się kilka minut aby środek znieczulający zaczął działać. Chirurg wszywający esperal sprawdza czy znieczulenie zaczęło działać. Po upewnieniu się, że znieczulenie zadziałało chirurg może przeprowadzić bezbolesny zabieg wszycia esperalu.

Cena za zabieg wszycia esperalu obejmuje pełne znieczulenie. Stosowane są różne leki znieczulające jedne działają lepiej inne gorzej. W przypadku znieczulenia do zabiegu wszycia esperalu stosujemy lek znieczulający najlepiej dostosowany do takich zabiegów. Lek znieczulający tkanki powinien zadziałać szybko i skutecznie i takie leki stosujemy.

Czy zabieg wszycie esperalu jest bolesny mimo znieczulenia? Zdarzają się pacjenci, którzy mają osłabioną reakcję na środki znieczulenia miejscowego. Jeśli chirurg stwierdzi, ze mimo typowego znieczulenia pacjent nadal odczuwa ból wtedy pacjentowi dodaje się dodatkową porcję znieczulenia. Są też pacjenci nastawieni bardzo lękowo do zabiegu. Często są to pacjenci po ciągu alkoholowym lub pacjenci, których ktoś straszył, że zabiegi wszywania disulfiramu bolą. W takich przypadkach dużą rolę odgrywa spokój i rzeczowa rozmowa z pacjentem. Wzbudzenie zaufania przez personel medyczny jest w takich przypadkach bardzo ważne.

Czy można taki zabieg zrobić bez znieczulenia?

Zabieg wszywania esperalu nie jest możliwy do wykonania bez znieczulenia. Zabiegi chirurgiczne wykonuje się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Zabieg wszywania esperalu jest drobnym zabiegiem chirurgicznym i wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Leki znieczulenia miejscowego blokują receptory czucia bólu, nie blokują czucia dotyku. Pacjent podczas zabiegu w znieczuleniu nie odczuwa bólu ale czuje, że są wykonywane czynności. Pacjent czuje dotyk ale nie czuje bólu.

Zadzwoń
Dojazd